Formularz zlecenia

Informacje

Ważne! prosimy zapoznać się przed skorzystaniem z formularza złożenia zlecenia:

 1. Wszystkie zlecenia są realizowane na podstawie Regulaminu. Zapoznanie się z Regulaminem i akceptacja jego postanowień są konieczne do złożenia zlecenia w pracowni fotograficznej jbrLAB.
 2. W przypadku pytań lub wątpliwości można skontaktować się z Pracownią Fotograficzną jbrLAB przy pomocy poczty e-mail (pracownia@jbrlab.com) lub telefonicznie (22) 664-18-76 lub 607-933-705.
 3. Złożenie zlecenia pociąga za sobą konieczność uiszczenia opłaty wynikającej z wartości złożonego zlecenia oraz kosztów dostarczenia przedmiotu zlecenia (odbitek lub wydruków). Podsumowanie zlecenia ze szczegółowymi informacjami zostanie przesłane na adres poczty elektronicznej zamawiającego.
 4. W przypadku braku akceptacji warunków zawartych w podsumowaniu zlecenia (wysłane pocztą e-mail na adres podany w formularzu zlecenia), zamawiający może odstąpić od dalszej realizacji zlecenia bez jakichkolwiek konsekwencji i kosztów. Kwestie związane z późniejszym odstąpieniem od złożonego zlecenia są opisane w Regulaminie.
 5. Zlecenia są realizowane w oparciu o cenniki odbitek, wydruków oraz kosztów przesyłek umieszczone na stronie www.jbrlab.com oraz o rabaty udzielane indywidualnie bądź wynikające z akcji promocyjnych.
 6. Szczegółowe informacje dotyczące wartości poszczególnych składników złożonego zlecenia zostaną (po weryfikacji zlecenia) wysłane na adres e-mail podany w Formularzu Zlecenia. (Prosimy odpowiednio skonfigurować filtry antyspam).
 7. Akceptowane formy platności – przelew (przedpłata) na rachunek bankowy lub gotówka przy odbiorze osobistym w siedzibie pracowni fotograficznej jbrLAB. Nie realizujemy przesyłek za pobraniem. W przypadku zleceń z opcją przesyłki, uruchomienie zlecenia następuje po uiszczeniu należności.
 8. Zrealizowane zlecenia są dostarczane wyłącznie na terenie Polski.
 9. Żadne informacje podane w celu realizacji zlecenia nie są przez nas gromadzone, przechowywane (poza imiennymi dokumentami sprzedaży - rachunkami), przetwarzane i absolutnie nie są nikomu udostępniane (poza danymi dla firmy kurierskiej /korzystamy wyłącznie z jednej firmy kurierskiej). Informacje służą wyłącznie realizacji bieżącego zlecenia. Nie prowadzimy żadnych rejestrów składanych zleceń. Stąd również potrzeba wypełniania formularza od nowa przy każdym składanym zleceniu. Może trochę uciążliwe... ale dla nas wszystkich bezpieczne.

Chcę skorzystać z usług pracowni fotograficznej jbrLAB. Akceptuję politykę prywatności.

Wyrażam zgodę na:

 1. przetwarzanie danych osobowych przez pracownię fotograficzną jbrLAB oraz podmioty biorące udział w ich przetwarzaniu (m.in. firma wykonująca usługi transportowe) na potrzeby i w związku z realizacją złożonego zlecenia,
 2. przesyłanie informacji dotyczących realizacji złożonego zlecenia oraz dotyczących przetwarzania danych osobowych za pośrednictwem poczty elektronicznej,
 3. mam świadomość, że moja skrzynka poczty email może znajdować się na serwerach zlokalizowanych poza terytorium RP należących do firmy zagranicznej i wyrażam zgodę na przesyłanie korespondencji, w tym - na życzenie - kopii elektronicznych imiennych dokumentów sprzedaży (rachunków) zawierających dane osobowe na ten adres email,
 4. wykorzystywanie końcowych urządzeń telekomunikacyjnych na potrzeby prawidłowej realizacji usługi - pliki cookies.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji usługi w pracowni fotograficznej jbrLAB. Ochrona danych osobowych w pracowni fotograficznej jbrLAB podlega ustawie o ochronie danych osobowych oraz rozporządzeniu RODO.Zapoznaj się z Regulaminem usługi dostępnym pod adresem www.jbrlab.com/regulamin. Realizacja usługi jest możliwa po zaakceptowaniu postanowień regulaminu.

Zapoznaj się z polityką prywatności dostępną pod adresem www.jbrlab.com/polityka.

Dane kontaktowe
Uwaga! Podaj ważny adres email. Wszystkie informacje dotyczące zlecenia są wysyłane na podany adres.
Szczegóły zlecenia
Odbitki/wydruki
Przesyłanie plików
Dodaj pliki...
 
Realizacja zlecenia