Odbitki z aplikacji Instagram

 

 

Nasze otoczenie zmienia się każdego dnia…

 

Wszystko co nas otacza zmienia się każdego dnia. Dzieci szybko rosną, krajobraz wokół nas się zmienia, pory roku mijają.

Często rejestrujemy tę codzienność na zdjęciach przy pomocy najlepszego na świecie aparatu fotograficznego – czyli takiego, który mamy zawsze pod ręką.

 

Aplikacja.

 

Większość użytkowników smartfonów i tabletów korzysta z aparatu fotograficznego wbudowanego w te urządzenia. Właśnie ten aparat jest najlepszy na świecie, bo zawsze jest z nami. Jest wiele aplikacji, które pomagają uzyskać ciekawe efekty. Jedną z bardziej popularnych – jeśli nie najbardziej popularną – jest Instagram. Wbudowane filtry potrafią z każdego zdjęcia zrobić efektowną pracę. Zdjęcia są publikowane w ogólnej bazie Instagram ale również jest zapisane w pamięci urządzenia. Apikacja jest dostępna na wszystkie duże mobilne systemy operacyjne.

 

Instagram na papier…

 

Oferujemy możliwość przeniesienia wykonanych w ten sposób zdjęć na papier. Dostępny jest podstawowy format 10x10cm na bardzo dobrym papierze FUJI DPII Matte i ciekawa propozycja przypominająca zdjęcia z Polaroida – 10×13 z kwadratem w środku.

 

 

Parametry zdjęcia…

 

Każde zdjęcie z każdego urządzenia jest wystarczające do naświetlenia takich odbitek. Bardzo trudno jest opisać jak ładne są tak przygotowane zdjęcia. Choćby dlatego, że często zostały wykonane spontanicznie, przez przypadek…

 

Przygotowanie zdjęć.


Zapewniamy odpowiednie przygotowanie plików do druku na wybranym formacie papieru. Piękny papier i wspaniałe kolory, uzyskujemy dzięki szerokiemu gamutowi barwnemu papieru Fuji DPII.

 

Przekazanie plików.

 

 
Nie powinno być problemu z przekazaniem prac wykonanych przy pomocy aplikacji Instagram. Jeśli wybierze się odpowiednią opcję w aplikacji – zostaną one zapisane w pamięci urządzenia. Można przesyłać prace przez nasz formularz zlecenia lub na serwer FTP.  Jeśli nasze możliwości techniczne będą wystarczające – możemy też zgrać zdjęcia bezpośrednio z urządzenia w naszej pracowni.

 Wystarczy kilka chwil – wybrać, wysłać do jbrLAB, odebrać osobiście lub zaznaczyć opcję przesyłki pocztowej.  Proste.

 

 Oprawa i ekspozycja…

 

Możliwości oprawy i ekspozycji takich zdjęć są wręcz nieograniczone.

Ramki kwadratowe z dużym passe partout, plakaty, małe obrazki na lodówkę, pojedyncze odbitki na różnych podłożach… a może naklejenie na piankę lub wielki plakat z wybranymi pracami na wspaniałym papierze fineART – pełna możliwość doboru formy do pomysłu.

 

 

Zwykła pamiątka czy wartościowe prace…

 

Zdjęcia z Instagram w formie papierowej nabierają w ten sposób realnej wartości. To już nie tylko obrazek do zbierania „like’ów” i komentarzy, ale również bardzo ciekawa forma wykonywania zdjęć i możliwość fajnego ozdobienia swojego pokoju czy dowolnego pomieszczenia. Ponadto pamiątka. Nie można lekceważyć zdjęć wykonanych w ten sposób. To też jest zdjęcie na którym jest zarejestrowana rzeczywistość, która jutro może być zupełnie inna…