Wydruki EPSON fine-ART

 

Druk wielkoformatowy…

 


Druk atramentowy, wielkoformatowy doskonałej jakości, fotografia z praktycznie nieograniczoną ilością barw i szczegółów… To wszystko da się osiągnąć. Połączyliśmy doskonałe drukarki Epson Stylus Pro 7900 pracującą w 11 kolorowym systemie Epson UltraCHROME HDR oraz Epson PRO Sure Color SC-P9000 przacującą w 11 kolorowym systemie Epson Ultra CHROME HDX z pięknymi papierami typu fineART – grubymi, niepowlekanymi, bazującymi na naturalnych składnikach.

 

 


Papiery i materiały eksploatacyjne…

 

Podłoża typu fineART dostępne w naszej pracowni to materiały bazujące na naturalnych składnikach. W większosci bawełniane, niepowlakane, bardzo grube o wspaniałej strukturze. Idealne do dużych formatów eksponowanych na ścianach pomieszczeń. Nie odbijają światła, zapewniają doskonały odbiór każdego zdjęcia. W stałej ofercie dostępnych jest kilka rodzajów papieru. Zadbaliśmy o to by posiadać materiały z jednej strony przystępne cenowo, z drugiej – zapewniające bezkompromisową jakość. Szczegółowe informacje o każdym podłożu znajdują się w podzakładce „papiery”.


Nasze drukarki pracują tylko na oryginalnych tuszach pigmentowych EPSON. Nie korzystamy z zamienników. Musimy mieć pewność, że zachowane są wszystkie parametry zapewniające bezkompromisową jakość.

 

 

Barwa, detal, jakość…

 
Wiodąca technologia druku oraz podłoża, które są w stanie zapewnić najwyższą jakość odwzorowania koloru i detalu. Gamut barwny papierów jest zdecydowanie większy od typowych odbitek LAB. Do każdego z nich został przygotowany profil barwny zapewniający stałą jakość i powtarzalność.

 

 


Dodatki…

 


Wydruk wielkoformatowy na wspaniałym podłożu musi „oddychać”. W zależnośći od założonego miejsca i sposobu prezentowania prac, pomagamy w wyborze najlepszego materiału i sposobu oprawy. Możemy wykonane u nas wydruki nakleić na piankę lub przygotować gotową oprawę. Wydruki są odporne na światło i utlenianie. Nie tracą barw z upływem czasu. Dzięki temu nie trzeba ich zasłaniać dodatkową szybą lub PCV. Można cieszyć się bezpośrednim kontaktem ze zdjęciem.

 

 


Przygotowanie do druku…

 


Drukowanie rządzi się innymi prawami niz naświetlanie odbitek LAB. Plik wymaga odpowiedniego przygotowania. Każda powierzona nam praca jest weryfikowna pod kątem możliwości przeniesienia na papier w tym systemie. Każda praca jest przed drukiem odpowiednio przygotowana.

 

Drukujemy wystawy.

 

Dla osób, które chciałyby zlecić naszej pracowni drukowanie większej ilości prac, jesteśmy w stanie przygotować specjalną ofertę. Jest możliwość zamówienia innego rodzaju papieru oraz indywidualnego ustalenia cen wydruków.

Przedstaw nam swój pomysł a my postaramy się pomóc w jego realizacji.

 

Drukowanie rządzi się pewnymi prawami, które należy w miare możliwości stosować:

1. Plik musi być w możliwie dużej rozdzielczości. W przeciwnym razie wydkuk będzie słabej jakości. Będziemy dokładnie weryfikować pliki pod tym względem.

2. W przypadku wydruków bardzo istotna jest pełna kontrola nad kolorem. Zdecydowanie zlaecamy przygotowanie wydruków na oprofilowanym monitorze z pełną kontrolą zarządzania barwą.

3. Wydruki są bardzo wysokiej jakości i doskonale oddają detal. Należy pamiętać o bardzo precyzyjnym postprocesie, bo każdy błąd – choćby z racji dużych formatów – zostaje bezwzględnie pokazany na papierze.

4, Wydruki wysyłamy TYLKO przesyłką kurierską lub zapraszamy po odbiór osobisty.

5. Wydruki będą bardzo solidnie pakowane i wysyłane NA PŁASKO, nie będą zwijane w tubę. Niestety taka forma przesyłki podnośi jej koszt ale gwarantuje brak uszkodzeń mechanicznych wydruku.

6. Realizacja zleceń może wynosić kilka dni. Staramy sie zbierać kilka zamówień na określony papier i drukować łącznie. Proszę to uwzględnić przy składaniu zamówienia.

7. Ceny wydruków są dostępne na naszej stronie www. Przy zamawianiu wydruków w formatach niestandardowych, prosimy wcześniej o kontakt z nami w celu ustalenia szczegółów i ceny.