Zasady przydzielania uprawnień PRO i kont FTP

Po pierwsze trzeba wypełnić formularz (wniosek o kotnro PRO) i podać działający, aktualny adres email. Konta PRO są i będą przydzielane tylko osobom, które wykonują działalność fotograficzną czyli są zawodowymi fotografami lub zajmują się fotografią w sposób zaawansowany i mogą pochwalić się swoim portfolio (w dowolnej formie). Są to warunki KONIECZNE do uzyskania konta PRO.

 

1. Uprawnienia PRO dają dostęp do cennika PRO.

2. Przydział konta i rozliczenia PRO zadziałają wraz ze złożeniem pierwszego zlecenia. Do momentu złożenia pierwszego zlecenia cennik jest wyłącznie do wglądu.

 

Uprawnienia PRO obejmują profity opisane w zakładce PRO na naszej stronie. Dostęp do zakładki jest udzielany po pozytywnej weryfikacji wniosku.

 

Wszystkie zlecenia PRO są realizowane priorytetowo i wysyłane bezzwłocznie.

 

Nie zmieniają się dwie zasady:

1. Nie realizujemy zleceń skonwertowanych do profilu papieru. Tym zajmujemy się sami. Prosimy wysyłać prace najlepiej w AdobeRGB, sRGB lub ewentualnie ProphotoRGB (prosimy mieć na uwadze, że pliki 8bit niespecjalnie nadają się do tej przestrzeni barwnej).

2. Zlecenia użytkowników PRO nie podlegają żadnej ingerencji z naszej strony poza konwersją do profilu wybranego papieru. NIE poprawiamy, NIE edytujemy takich prac, NIE rozjaśniamy, NIE przyciemniamy, NIE kadrujemy itp. Naświetlamy to co dostaniemy. Jedyna opcja, którą uwzględniamy to biała ramka na odbitkach LAB. Status PRO świadczy o tym, że fotografia jest dla Was chlebem powszednim.  :) Jeśli pracujecie na oprofilowanych monitorach, wszyscy będziemy mieć gwarancję, że dostajecie to, co wyślecie. Jeśli nie pracujecie na oprofilowanych monitorach – mogą być niespodzianki. Wasze ryzyko. W razie czego można u nas monitor oprofilować.