Do dokumentów / PORTRET

 

Zgodnie z wymaganiami.

 

Zdjęcia do dokumentów są wykonywane zgodnie z wytycznymi urzędów do których są kierowane.

 

Dowód osobisty, paszport, wiza…

 

Dostępne są wszystkie typowe i nietypowe formaty zdjęć do dokumentów krajowych jak i zagranicznych. Ilość przekazywanych zdjęć jest uzależniona od dokumentu do którego są niezbędne. Na życzenie możemy przygotować dowolną ilość sztuk. Przygotowanie zdjęć to ok 15-20 min. Wykonujemy kilka zdjęć – to Państwo wybierają najlepsze. Przy nietypowych formatach czas oczekiwania może się wydłużyć.

 

Jak się przygotować?

 

Zgodnie z zasadami dotyczącymi zdjęć identyfikacyjnych prosimy przygotować się na pewne niedogodności. To nie są wymogi pracowni, ale wytyczne urzędów. Gwarantujemy, że każde zdjęcie od nas jest przyjmowane bez zastrzeżeń. Gdyby z jakiegokolwiek powodu takowe się pojawiły – zawsze jesteśmy gotowi zdjęcia powtórzyć. Do tej pory taka sytuacja nie miała miejsca.

 

Ogólne wymogi.

 

Zdjęcie musi spełniać następujące wymogi:

– w przypadku paszportu zdjęcie na białym tle

– zdjęcie biometryczne

– niedozwolone są ozdoby  (wszelkiego rodzaju klipsy i kolczyki)

– niedozwolone są okulary przyciemniające; dopuszczalne tylko okulary korekcyjne pod warunkiem, że są stale używane i nie posiadają grubej oprawki.

 

Dzieci też potrzebują dokument ze zdjęciem.

 

Zapraszamy również rodziców z małymi dziećmi, które muszą posiadać zdjęcie do dokumentu. W miłej atmosferze poświęcimy tyle czasu ile będzie potrzeba, aby nasi Najmniejsi Klienci byli zadowoleni z przygotowanych przez nas zdjęć. 😉