Współpraca / stali klienci

 

 

Profity.

 

Fotografowie, którzy podejmą stałą współpracę w zakresie realizacji swoich zleceń w naszej pracowni otrzymają wiele ciekawych propozycji i profitów.

Oferta skierowana jest przede wszystkim dla osób zajmujących się fotografią zawodowo lub okazjonalnie, ale w sposób zaawansowany. Dla pozostałych Klientów mamy również ciekawą propozycję – status stałego klienta.

 

Co oferujemy…

 

Po pierwsze jakość. Dzięki zastosowaniu profesjonalnych, oryginalnych materiałów oraz przestrzegania procesu naświetlania lub drukowania zdjęć. Zarządzanie barwą, udostępnione profile do każdego podłoża, oprofilowane maszyny, stała manualna kontrola, dobre i świeże materiały eksploatacyjne – to wszystko po to, by zawodowym fotografom zapewnić jakość, którą będą mogli oferować swoim klientom końcowym.

 

Po drugie terminy. Wszystkie prace naszych współpracowników są przygotowywane w pierwszej kolejności. W miarę możliwości technicznych oferujemy zdjęcia w trybie ekspresowym bez konieczności wnoszenia z tego tytułu dodatkowych opłat. Warunkiem koniecznym jest dostarczenie plików odpowiednio przygotowanych. Nie ingerujemy w zdjęcia dostarczone przez fotografów z dużym doświadczeniem. Profesjonalista wie jak przygotować plik i wie jaki ostateczny efekt chce osiągnąć. My przelejemy tylko ten zamysł na papier. Oczywiście istnieje techniczna możliwość ingerencji w plik, ale będzie ona wykonywana tylko na życzenie i w takim przypadku opcja ekspres nie obowiązuje.

 

Po trzecie cena. Fotografowie współpracujący z nami stale i w szerszym zakresie otrzymają cennik przygotowany wyłącznie dla nich. Stawki są zdecydowanie niższe od ogólnie obowiązujących. Niska cena przy zachowaniu standardów jakościowych i technicznych. Cennik dla kooperantów jest dostępny po otrzymaniu uprawnień. Można go uzyskać wypełniając formularz dostępny poprzez zakładkę na górze strony.

 

Po czwarte ułatwienia techniczne. Naszym kooperantom udostępniamy indywidualne konta FTP. Cała komunikacja między nami a fotografami może odbywać się drogą elektroniczną, bez konieczności dojeżdżania do nas. Szczegóły techniczne będą przekazywane po przydzieleniu uprawnień do serwera. Nawet jeśli jesteś z drugiej części Polski, współpraca z nami nie jest problemem.

 

 

Jak zostać stałym klientem lub Klientem PRO.

 

Klient PRO. Zasady są proste. Jeśli zajmujesz się fotografią zawodowo lub w sposób bardziej zaawansowany, możesz otrzymać status PRO.

 

Oferta dotyczy:

– osób prowadzących fotograficzną działalność gospodarczą (NIP, REGON)

– osób, które nie prowadzą działalności, ale zajmują się fotografią w sposób zaawansowany i zechcą udokumentować to swoim dorobkiem (portfolio)

 

Stałym klientem. jbrLAB promuje również fotografów, którzy nie zajmują się fotografią zawodowo, ale wykonują w naszej pracowni odbitki w wiekszych ilościach. Dla takich Klientów przygotowaliśmy specjalne ceny, które zachęcają do przenoszenia zapisanych aparatami fotograficznymi zdjęć na papier. Dostępne 3 progi cenowe uzależnione od ilości zleconych odbitek – od 100, od 300 i od 500 szt. Przy każdym kolejnym progu cena spada aż do jednej z niższych dostępnych na rynku.
Status stałego Klienta uprawnia do wykonywania odbitek według cennika od 300 szt. bez względu na wielkość pojedynczego zlecenia. Oczywiście obowiązują również pozostałe progi cenowe poza pierwszym i drugim. Przy większej ilości zamówionych odbitek, cena będzie automatycznie spadać.

Status stałego Klienta może otrzymać każda osoba, która złoży w jbrLAB pięć kolejnych zleceń na minimum 100 odbitek. W ten sposób uzyskuje stały dostęp do korzystniejszego cennika bez względu na wielkość kolejnych zleceń.